Megasenzacija u Madridu: Šerif "ubio" kralja! Mesi prvencem uništio Gvardiolu i Mančester siti! Video

Kurir 28.09.2021

U večernjen terminu odigrano je još šest mečeva Lige šampiona u grupama A, B,C i D.

KRAJ MEČEVA PSŽ- MANČESTER SITI 2:0 LAJPCIG - BRIŽ 1:2 MILAN - ATLETIKO 1:2 PORTO - LIVERPUL 1:5 DORTMUND - SPORTING 1:0 REAL - ŠERIF 1:2 Fudbaleri Pari Sen Žermena pobedili su večeras na svom terenu ekipu Mančester sitija sa 2:0, u meču drugog kola Grupe A Lige šampiona.Francuski tim je poveo golom Idrise Geja u osmom minutu, a najbolju priliku da izjednače gosti su imali u 26. minutu, kada je Rahim Sterling glavom iz peterca pogodio prečku, a u nastavku akcije