Solskjer fasciniran Ronaldom: Gledao sam ga kako se priprema…

Nova 30.09.2021  |  Autor:Beta

Trener fudbalera Mančester junajteda Ole Gunar Solskjer rekao je da su utakmice Lige šampiona na Old Trafordu magične, a da je njegova ekipa imala sreće u duelu protiv Viljareala, koji je dobila golom Kristijana Ronalda u nadoknadi vremena.

Junajted je na svom terenu pobedio Viljareal sa 2:1, u utakmici drugog kola Lige šampiona, posle preokreta. Viljareal je poveo u 53. minutu golom Paka Alkasera, izjednačio je Aleks Teles u 60, a pobedu Junajtedu doneo je Ronaldo golom u petom minutu nadoknade. „Liga šampiona na Old Trafordu je magična, a ponekad istorija može da nam pomogne. Ronaldo je postigao važan gol i Aleks je postigao fantastičan. To se dešava na Old Trafordu, to se dogodilo mnogo puta u