Arsenal i brajton podelili bodove: Tim Grahama Potera nastavio niz dobih utakmica!

Hot sport 02.10.2021  |  Vasilije Kićanović Vasilije

Fudbaleri Arsenala remizirali su sa Brajtonom 0:0 u okviru sedmog kola Premijer lige.

Stiče se utisak da Arsenal može da bude i zadovoljan sa ovim rezultatom s obzirom na prikazano. Čak 21 šut uputili su domaći igrači ka golu Ramzdejla. Ipak, falila im je preciznost s obzirom na to da su samo dva završila u okviru gola. Netipično, ali možda i najbliži golu bio je Šejn Dafi koji je već u prvom delu prvog poluvremena imao dve prilike nakon centaršuteva koje nije uspeo da iskoristi. U žiži je bio naročito u nadoknadi drugog poluvremena kada je naizgled