Izvor: RTV/Hronika arhiva vesti 02.10.2021
Poginuo motociklista kod Kuršumlije
RTV 02.10.2021
BEOGRAD - Vozač motocikla poginuo je danas u blizini Kuršumlije, kada je sleteo sa kolovoza, javljaju beogradski mediji. Kako navode, vozač (64) motocikla marke "jamaha" preminuo je na licu mesta od posledica zadobijenih povreda. Do nesreće je došlo oko… »
Kučevo: Uhapšen zbog sumnje da je zadavio brata
RTV 02.10.2021
POŽAREVAC - Pripadnici Policijske uprave u Požarevcu, Policijske stanice u Kučevu, uhapsili su I. M. (43) iz tog mesta zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo ubistvo. Sumnja se da je on sinoć, u stanu u kome su zajedno živeli u Kučevu… »
Pronađena tela porodice Đokić
RTV 02.10.2021
ALEKSINAC - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova intenzivnom pretragom terena danas su, u ataru sela Moravac, opština Aleksinac, pronašli tri beživotna tela, a sumnja se da je reč o tročlanoj porodici Đokić čiji je nestanak prijavljen 28… »
Dve devojčice stradale u Obrenovcu, sumnja se na strujni udar
RTV 02.10.2021
BEOGRAD - Dve devojčice, stare pet i sedam godina, stradale su danas u Krađorđevoj ulici u centru Obrenovca, javljaju beogradski mediji. Kako navode, pozivajući se na nezvanične informacije, pretpostavlja se da su one stradale usled strujnog udara… »