Partizan preživeo Kruševac: Rikardo sa penala doneo tri boda crno-belima protiv nezgodnog Napretka! Video

Kurir 03.10.2021

Fudbaleri Partizana pobedili su danas na gostovanju ekipu Napretka sa 1:0, u meču 12. kola Super lige Srbije.

Već u osmom minutu meča Partizan je došao do ozbiljne šanse za vodjstvo, sam se pred praznim golom našao Rikardo Gomeš, kojeg je oborio Mitar Ćuković. Ćuković je zatim dobio direktan crveni karton, a crno-beli su imali priliku da povedu iz penala. Udarac Gomeša u 10. minutu sa "bele tačke" zaustavio je golman Napretka Nikola Vasiljević, ali je nakon gledanja VAR-a utvrdjeno da je Vasiljević ranije izašao sa gol linije, pa je penal ponovoljen. Gomeš je ovoga puta u