Doktorska partija Filipa Kostića! Srpski reprezentativac asistirao, a onda fenomenalnim pogotkom režirao preokret u Minhenu i srušio Bajern!

Sportal blic 03.10.2021
Doktorska partija Filipa Kostića! Srpski reprezentativac asistirao, a onda fenomenalnim pogotkom režirao preokret u Minhenu i…
Fudbaleri su u sedmom kolu srušili - 2:1 (1:1). Junak tima iz grada na Majni je koji je pogotkom doneo preokret i tako nasred "Alijanc arene" Bajernu naneo prvi poraz u sezoni, a svojoj ekipi prvi trijumf. Srpski reprezentativac je postigao fenomenalan pogodak pet minuta pre kraja utakmice. Kostić je povukao kontru po levoj strani, lako se oslobodio čuvara, ali kada je želeo da kombinuje sa saigračima, nalet Ajntrahta je zaustavljen, ali ne zadugo. U nastavku