Ludilo u Laktašima pripalo igokei! Zvezda gubila 23 razlike, pa se vraćala "iz mrtvih" - sve rešeno u poslednjim minutima za prvi poraz šampiona ABA lige!

Sportal blic 10.10.2021  |  St. K.
Ludilo u Laktašima pripalo igokei! Zvezda gubila 23 razlike, pa se vraćala "iz mrtvih" - sve rešeno u poslednjim minutima za…

Košarkaši Crvene zvezde doživeli su prvi poraz u novoj sezoni ABA lige i to u Laktašima gde je posle ludog meča kao pobednik izašla Igokea rezultatom 75:68 (21:14, 23:8, 10:22, 20:24).

Najefikasniji u redovima pobednika bio je Voler sa 15, Radanov sa 14, Sarks 14. Što se crveno-belih tiče najviše poena upisao je Kalinić (16), Mitrović 13 i Ivanović 10. Bila je ovo luda, prilično uzbudljiva utakmica sa dva različita poluvremena. Jasno se moglo videti da je najveći problem crveno-belih bio umor, pošto su imali teško gostovanje u Izraelu gde su pobedili Makabi. Ovog puta, Igokea je izašla hrabro i uzela skalp šampionu regionalne lige! Prvo poluvreme