Srbija ispustila prednost u završnici poluvremena: Portugal došao do prednosti iz sumnjivog penala! (video)

Hot sport 12.10.2021  |  Vasilije Kićanović Vasilije

Srbija ispustila prednost u završnici prvog poluvremena nakon velike greške Predraga Rajkovića.

Srbija je povela sa 1:0 golom Dušana Vlahovića iz jedanaesterca koji je sam izborio te su „Orlovi“ prvi došli do prednosti, ali je Azerbejdžan u samoj završnici poluvremena došao do izjednačenja nakon velike greške Predraga Rajkovića. Njegovu grešku iskoristio je Makhmudov i doneo Azerima rezultat koji im daje nadu u drugom poluvremenu. https://hotsport.rs/wp-content/uploads/2021/10/W6pqA.mp4 Selekcija Dragana Stojkovića Piksija juri pobedu u ovom meču kako bi