Rutinska pobeda Čelzija: Golgeterska serija levog beka! (video)

Hot sport 16.10.2021  |  HotSport Nebojša Dobrić

Brentford dozvolio Čelziju da minimalnom pobedom(0:1) odnese ceo plen u London. „Pčele“ predstavljaju pravu senzaciju ovogodišnje Premijer lige, promovisani klub zabeležio je odlične rezultate na startu prevenstva i pobrao mnoge simpatije načinom igre.

Ipak, ove nedelje nisu uspeli da iznenade još jednog kandidata za šampiona engleske. Prvo poluvreme proteklo je u znaku Čelzija, gosti su sve držali pod kontrolom te su tako i u 45. minutu preko Čilvela doši u prednost. Levi bek „plavaca“ je tako postigao treći gol na poslednje četiri utakmice za klub i reprezentaciju. Drugo poluvreme Čelzi je pustio Brentfordu da igra, a ovi su uspeli da upute čak 15 šuteva prema golu Mendija, od kojih je sedam išlo u okvir gola.