Srbin junak hrvatskog derbija: Dinamo bio na ivici ambisa, pa ih u ludoj završnici spasio srpski napadač!

Sportal blic 16.10.2021

Fudbaleri zagrebačkog „preživeli“ su gostovanje na „Rujevici“ gde su protiv domaće remizirali rezultatom 3:3. „Modri“ su na čudesan način uspeli da izbegnu poraz protiv velikog rivala, iako su do 58. minuta imali trigola zaostatka.

Ipak, sa dva gola Bruna Pektovića iz dva jedanaesterca, u 58. i 65 minutu Zagrepčani su se vratili u igru, a u samom finišu veliki bod im je doneo srpski napadač Nekadašnji napadač OFK Beograda ušao je u igru početkom drugog poluvremena umesto Čopa i u potpunosti je opravdao poverenje trenera, pošto je postigao svoj drugi pogodak na isto toliko nastupa. Prethodno je dvostruki strelac za Rijeku bio Josip Drmić u 7. i 38. minutu, da bi nakon pogotka Darka Velkovskog