Ne otpisujte staru damu nikada: Minimalna pobeda Juventusa nad Romom! Murinjova Vučića promašila penal za bod u derbiju (video)

Kurir 17.10.2021
Ne otpisujte staru damu nikada: Minimalna pobeda Juventusa nad Romom! Murinjova Vučića promašila penal za bod u derbiju…

Fudbaleri Juventusa pobedili su večeras u Torinu ekipu Rome sa 1:0, u meču osmog kola italijanske Serije A.Gol za pobedu domaće ekipe postigao je Mojze Kin u 16. minutu, nakon što je iskoristio centaršut Matije De Šilja.

Roma je do izjednačenja mogla u 44. minutu, ali je udarac Žordana Veretua sa penala odbranio golman Vojček Ščesni. Rimski klub nalazi se na četvrtom mestu Serija A sa 15 bodova, dok je Juventus sedmi sa bodom manje. U sledećem kolu Juventus gostuje aktuelnom šampionu Interu, a Roma dočekuje vodeći Napoli. Beta Pratite Kurir sport na Viberu Kurir