Strašni Bajern - Da se zna ko je šampion!

Sportske.net 17.10.2021  |  Sportske.net

Fudbaleri minhenskog Bajerna upisali su šestu pobedu od početka sezone u Bundesligi, i to kakvu pobedu! U okviru osmog kola Bundeslige, Bajern je danas kao gost deklasirao domaću ekipu Leverkuzena rezultatom 5:1, a sve je rešeno već posle nepunih 40 minuta kada je tim Julijana Nagelsmana imao pet golova prednosti.

Bajern je poveo posle slobodnog udarca u četvrtom minutu, kada je Upamekano prihvatio ubačenu loptu u kazneni prostor, prosledio Levandovskom koji iz neposredne blizine pogađa mrežu. Najbolji strelac Bajerna i Bundeslige je prednost duplirao u 30. minutu posle izvanredne akcije gostujućeg tima. Bio je to svojevrsni frontalni napad, sa čak petoricom igrača koji su se ustremili ka kaznenom prostoru, na kraju Dejvis asistira, a Levandovski pogađa za 2:0. Međutim, to