Totenhem preokrenuo u Njukaslu, Kejn proradio, ali to je sve nevažno - Život je spašen!

Sportske.net 17.10.2021  |  Sportske.net

Fudbaleri Totenhema pobedili su u gostima ekipu Njukasla rezultatom 3:2 (3:1) u osmom kolu Premijer lige.

Njukasl je poveo golom Kaluma Vilsona već u drugom minutu, ali je Totenhem do kraja poluvremena uspeo da preokrene preko Ndombelea, Kejna i Sona. Ipak, rezultat je na ovoj utakmici bio u drugom planu, pošto je duel obeležio jedan neobičan slučaj u finišu prvog poluvremena. Serhio Regilon je primetio da nešto nije u redu, pritrčao je sudiji, usledila je brza reakcija lekarskog tima i navijač je brzo hospitolizovan i u stabilnom je stanju. Što se same utakmice tiče,