Uspeli iz 958. Pokušaja Podvig Bajerna ulepšao Levandovski majstorijom za špice (video)

Večernje novosti 17.10.2021  |  Novosti online

Foto: EPA-EFE/SASCHA STEINBACH Minhenski klub je u derbiju osmog kola Bundeslige nokautirao u Leverkuzenu ekipu Bajera sa 1:5 (0:5) a pritom je prvi put u svojoj istoriji na gostovanju u okviru prvenstva imao pet golova prednosti posle 45 minuta igre.

Uspeo je to iz 958. pokušaja u elitnom nemačkom društvu. Zapravo, već do 37. postignuto je tih pet pogodaka, a naročito se istakla bravura koju je izveo Robert Levandovski. On je u 4. minutu iskoristio dodavanje Upamekana s desne strane da petom savlada golmana Hradeckog: Il est trop trop fort quel but du roi Robert Lewandowski tout simplement le futur Ballon d’Or pic.twitter.com/kfwTqenkKR — 𝑀𝟣𝟥 💎 (@m13_fcb) October 17, 2021 Šou je usledio od 30. do 37. minuta,