Lakazet pogodio u 5. Minutu sudijske nadoknade: Gol vredan boda izazvao erupciju na tribinama! (video)

Hot sport 18.10.2021  |  Dimitrije Nišavić Dimitrije

Uzbudljiv duel u prestonici Engleske! Duelom Arsenala i Kristal Palasa, kompletirano je 8. kolo Premijer lige.

Utakmica odigrana u Londonu je završena bez pobednika, rezultatom 2:2. Publika je imala priliku da uživa u uzbudljivom duelu, a junak domaće ekipe je Aleksander Lakazet! Treneri obe ekipe su nekada nastupali u Premijer ligi, pa je taktički okršaj bivših vezista dodatno privukao pažnju ljubitelja fudbala. U pitanju su Mikel Arteta i Patrik Vijeira. Arsenal je do prednosti došao u ranoj fazi meča. Pjer-Emerik Obamejang je savladao golmana gostujuće ekipe u 8. minutu.

Saldanja: Gledamo napred i dižemo glavu!