Crno-beli brojali do 106! Partizan na startu Evrokupa silan u napadu, završnica pokvarila sjajnu sliku

Večernje novosti 19.10.2021  |  A. Ilić

Prva četvrtina jedina je u kojoj je nemački tim beogradskom timu uspeo da pruži neki otpor. U dva navrata izabranici Željka Obradovića imali su prednost od pet poena, dok je domaći sastav uspeo da jednom dođe do četiri poena prednosti, sabrali su se gosti, koji do kraja deonice dolaze do 24:28. U drugoj četvrtini neverovatnu igru prikazali su Jam Madar koga su tri brza penala zaustavila kada je bio u naletu, kao i Dalas Mur koji je pogodio tri trojke iz isto toliko