Mesi je mađioničar: Internetom kruži snimak neverovatnog penala Argentinca! Leo je veče kao ovo u Ligi šampiona imao već 34 puta

Sportal blic 20.10.2021
Mesi je mađioničar: Internetom kruži snimak neverovatnog penala Argentinca! Leo je veče kao ovo u Ligi šampiona imao već…

Fudbaleri i Lajpciga odigrali su sjajnu utakmicu u Parizu, čija je glavna zvezda bio Čarobni Argentinac je u završnici susreta zablistao punim sjajem i sa dva pogotka u roku od sedam minuta okrenuo rezultat protiv nemačkog tima i doneo Parižanima pobedu od 3:2.

Mesi je mrežu Lajpciga pogađao u 67. i 74. minutu iz jedanaesterca, što mu je 34. put u karijeri, da na meču Lige šampiona postiže bar dva pogotka. Zaista impozantan podatak, koji svedoči o veličini argentinskog majstora s loptom. Prvi pogotak je došao kao plod sjajne akcije sa Kilijanom Mbapeom, koji le lepo uposlio Mesija, a ovaj ulazi u kazneni prostor i iz drugog pokušaja matira Gulačija. Drugi pogotak samo je potvrdio klasu argentinskog napadača, koji je