LK - Blamaža Rome u Norveškoj, izgubio i Totenhem, gol i asistencija Andrije Živkovića!

Sportske.net 21.10.2021  |  Sportske.net

Posle dve pobede u prva dva kola, Roma je večeras gostovala u Norveškoj protiv domaćeg Bodo Glimta i doživela pravu blamažu - domaći su slavili sa čak 6:1.

Jeste Žoze Murinjo kombinovao sa sastavom tima, ali opravdanja za ovakav poraz ne može da bude, pogotovo za igru u drugih 45 minuta. Bodo je poveo već u osmom minutu golom Boteima, a dvanaest minuta kasnije Patrik Berg je duplirao prednost domaćih. Roma je preko Pereza u 28. minutu uspela da uzvrati i očekivalo se da će u nastavku pokušati da dođe do preokreta, pogotovo posle trostruke izmene u poluvremenu, kada su ušli Kristante, Šomorudov i Mhitarijan. Ali, već u