Pečat Saše ilića: Čukarički deklasirao Proleter sa šest golova, zablistalo dete "brđana"!

Sportal blic 22.10.2021  |  St. K.

Legenda vrlo dobro započela trenersku karijeru! Fudbaleri , koje sa klupe predvodi, savladali su ekipu na domaćem terenu i to veoma ubedljivo - 6:1 u okviru 14. kola Super lige Srbije.

Izabranici nekadašnjeg kapitena Partizana su poveli već u četvrtom minutu kada je pogodio Nemanja Tošić, da bi u 31. minutu prednost udvostručio Marko Rakonjac. Novosađani su dva minuta kasnije uspeli da smanje zaostatak preko Evandra, ali je posle toga usledila sjajna igra "brđana" u drugom poluvremenu. Prvo je Asmir Kajević pogodio sa penala u 51, a osam minuta kasnije svoj drugi gol dao je Rakonjac. U strelce se upisao i Stefan Šapić u 62, da bi Mihailo Baić