Žocov Partizan gazi redom: Parni valjak bacio Grobare u trans i samleo Krku! Video

Kurir 23.10.2021

Košarkaši Partizana u potpunosti su razbili Krku pred domaćim navijačima rezultatom 92:45 i više nego ubedljivom pobedom stigli su do pete pobede u isto toliko utakmica.

Dominirali su crno-beli od samog starta, Kevin Panter je u prvom poluvremenu na terenu proveo 10 i po minuta i za to vreme se potrudio da gledaocima priredi šou. Sa Amerikancem na terenu crno-beli su napravili veliki plus, a šuter je pokazao da je odlično raspoložen. Pogodio je četiri šuta za tri, a malo ko bi uopšte odlučio da šutne iz pozicija iz kojih je Panter pogađao. Poluvreme je završio sa 15 poena, a podršku je imao od svih saigrača. Partizan je prvi deo