Superliga Srbije: Crveno-beli ne mogu da matiraju Kahrimana, Voša nakon preokreta slavila na ‘Karađorđu’! (foto)

Hot sport 24.10.2021  |  HotSport

Fudbaleri Vojvodine pobedili su na svom „Karađorđu“ ekipu Radničkog 1923 rezultatom 3:1 (0:1) u 13. kolu Super lige Srbije.

Strelci za Vojvodinu bili su Vukadinović, Simić i Čović, dok je jedini pogodak za goste postigao Trifunović. Pred početak utakmice, održan je minut ćutanja kao znak odavanja počasti prema nedavno preminulim bivšem fudbaleru Vojvodine Zoranu Dakiću i nekadašnjem golmanu Radničkog iz Niša Draganu Panteliću. Vojvodina je prvi put pripretila već u trećem minutu, Mrkaić je nakon dodavanja Veljka Simića gađao prvi ugao, ali je njegov udarac zaustavio golman Lukić.