Murinjo zaustavio Napoli: Remi Rome i lidera Serije A! Rimljani prekinuli Napolitancima niz od osam uzastopnih pobeda!

Kurir 24.10.2021

Napoli više nema maksimalan učinak u Seriji A

Posle osam vezanih trijumfa Napolitanci su izborili bod u meču protiv Rome u Rimu. Utakmica je završena 0:0. Prvo poluvreme na stadionu Olimpiko bilo je prilično nezanimljivo. Jedinu pravu šansu imao je Tami Abraham, špic Rome, koji je u 28. minutu šutirao pored gola iz izgledne situacije. 👊👊👊 #RomaNapoli pic.twitter.com/bbukaOIrDk — AS Roma (@OfficialASRoma) October 24, 2021 U nastavku se sve promenilo. Oba tima su bila značajno ofanzivnija. U centru pažnje bio je