Svet gleda i ne veruje! Liverpul demolirao junajted! Bruka na Old Trafordu! Gosti postigli 5 golova, het-trik Salaha! Video

Kurir 24.10.2021

Mančester junajted i Liverpul odigrali su derbi devetog kola Premijer lige. Ekipa Kristijana Ronalda pretprela debakl i izgubila kod kuće od Liverpula sa 5:0!

Uzbudljiv početak meča. Veliku šansu u četvrtom minutu propustio je Bruno Fernadeš. Izašao je sam pred Alisona, ali je pucao visoko preko gola. Odmah stiže kazna. Salah je izbegao ofsajd zamku, sjajno proigrao Kejtu, koji je rutinski savladao golmana De Heu, 1:0 za Liverpul u petom minutu! 🚨 Presenting your United team for #MUNLIV... Let's go, Reds! 💪 #MUFC — Manchester United (@ManUtd) October 24, 2021 Nova šansa za Liverpul samo minut kasnije. Firmino je imao