Futsal: Spartak slavio u gradskom derbiju protiv Full feel-a (5:1)

Subotica.com 25.10.2021  |  Subotica.com

U okviru 5. kola Futsal lige Vojvodine, grupa Sever, u Hali sportova odigran je gradski derbi u kojem je Spartak savladao Full feel sa 5:1. Derbi meč gde su obe ekipe prikazale dobru igru, pripao je iskusnijoj ekipi Spartaka koja je golovima Maksimovića, Čusa, Tomića i Guberinića stigla do ubedljivog trijumfa.

Na startu su viđene prilike na obe strane, a onda je Spartak u 5. minutu poveo golom Nikole Maksimovića. Nije mnogo trebalo iskusnijoj ekipi u ovom takmičenju da udvostruči prednost. Boris Čuso bio je precizan za 2:0. Usledile su dve izvanredne šanse Full feela. Grabež je uputio šut, odbranio je Bjelica. Nedugo potom Momčilov je zapretio, ali se Bjelica još jednom istakao. Na isteku 16. minuta Tomić je savladao Nikšića za 3:0, a potom se i kapiten Veselin Guberinić