Derbi pripao podgoričanima: Budućnost slavila u LJubljani, Cedevita Olimpija upisala treći vazani poraz

Večernje novosti 24.10.2021  |  Č. V.

Uglavnom smo gledali izjednačen meč u "Stožicama". To najbolje pokazuje činjenica da nijedna ekipa tokom utakmice nije imala dvocifrenu prednost. Prvo poluvreme su za nijansu bolje odigrali izabranici Aleksandra DŽikića i posle 20 minuta košarke su imali prednost od četiri razlike - 46:42. Do kraja je bilo neizvesno, ali više koncentracije u završnici je imala Budućnost i na kraju je stigla do važnog trijumfa. Cedevita Olimpiji je ovo bio treći uzastopni poraz u