Maksim Lopez šokirao Juve usred Torina, Kaputo naljutio Zapatu, Srbima bod u Udinama!

Sportske.net 27.10.2021  |  Sportske.net

Sasuolo je napravio veliko iznenađenje u Torinu gde je savladao Juventus sa 2:1.

Gosti su uspeli da iskoriste bledo izdanje Juvea u prvom poluvremenu i povedu u 44. minutu posle lepe akcije po desnoj strani i gola Davidea Fratezija. Puleni Maksa Alegrija zaigrali su mnogo bolje u nastavku meča i zasluženo poravnali rezultat u 76. minutu pogotkom Vestona Mekenija. Pokušao je domaćin da stigne do preokreta, a onda je u poslednjem trenutku usledio veliki šok kada je nakon sjajne asistencije Berardija Maksim Lopez u maniru najboljih napadača sveta