Bogdanović i dalje traži ruku: Atlanta pobeđuje, Bogdan promašuje! Pokuševski gledao kako se ruši gigant

Večernje novosti 28.10.2021  |  Novosti online

Foto AP Krajem prve četvrtine domaći tim je vodio sa 33:17, ali je Atlanta do poluvremena smanjila razliku.

U nastavku Atlanta se bolje snašla u samoj završnici, i do pobede je došla iskoristivši 21 skok u napadu. Tre Jang je vodio tim iz DŽordžije sa 31 poenom, sedam asistencija i pet skokova, DŽon Kolins je dodao 16 poena uz 12 skokova, Deandre Hanter je upisao 13 poena, a srpski košarkaš Bogdan Bogdanović je za nešto više od 31 minuta zabeležio 12 poena, i po tri skoka i asistencije uz skroman procenat šuta. U NJu Orleansu bolji od ostalih bio je Devonte Grem sa 21