Neko hitno mora da "upali svetlo"! Pomračenje zvezde u Milanu: Italijani za 10 minuta demolirali crveno-bele u Evroligi, vraćala se Radonjićeva četa, "otimala", žilavo borila, ali...

Sportal blic 28.10.2021  |  St. K.
Neko hitno mora da "upali svetlo"! Pomračenje zvezde u Milanu: Italijani za 10 minuta demolirali crveno-bele u Evroligi…

Košarkaši Crvene zvezde doživeli su novi poraz u Evroligi, i to onaj iz kategorije ubedljivih, pošto su u Milanu izgubili od ekipe Armanija rezultatom 79:62 (24:6, 19:21, 19:23, 17:12).

Najefikasniji u redovima crveno-belih bio je Mitrović sa 17 poena, a pratio ga je samo Dobrić sa 13 ubačenih poena. Što se tiče pobedničkog tima, tu je najbolji bio Šilds sa 18, Danijels sa 12 kao i Tarčevski sa 10 poena. Nikako ovo nije bilo veče crveno-belih. Može se samo reći da je bilo - užasno! Ono što je Dejan Radonjić imao priliku da vidi u prvih 10 minuta je bilo stvarno mučenje, jer su njegovi puleni ubacili samo šest poena za celu četvrtinu, a primili čak