Novobeograđani slavili u derbiju! Vujasinovićev tim nastavio sjajan niz: Posle Zvezde, deklasiran i Partizan!

Sportal blic 30.10.2021

slavili su u meču petog kola domaćeg šampionata protiv Partizana rezultatom 20:6 (5:1, 5:1, 2:3, 8:1) Oni su tako upisali peti uzastopni trijumf u Superligi Srbije i ostali jedina neporažena ekipa u dosadašnjem toku takmičenja.

Furiozno je krenula ekipa Vladimira Vujasinovića i već posle uvodnih osam minuta imala četiri gola prednost - 5:1. I u nastavku su Novobeograđani dominirali u odbrani i uspevali da naplate to i u napadu. I u drugoj četvrtini su crno-belima dozvolili samo jedan gol, a postigli pet. Zaigrao je bolje i agresivnije domaći tim u drugom poluvremenu, ali to nije bilo dovoljno da ozbiljnije ugrozi novobeogradski sastav i rezultatski pripreti u završnici. Mirno je Novi