Midtjiland slavio pred duel sa zvezdom: Dvostruki strelac ne nastupa protiv Zvezde!

Hot sport 31.10.2021  |  Vasilije Kićanović

Fudbaleri Midtjiland savladali su ekipu Randersa u gostima rezultatom 3:1 u okviru 14. kola danske Superlige.

Zvezdin protivnik u Ligi Evrope slavio je u meču pred duel u Beogradu, a najzaslužniji za pobedu bio je Rafael Onjedika koji je postigao dva gola u prvom poluvremenu. Randers je smanjio u 53. minutu preko Stivena Odeja, a sve dileme otklonio je Evander golom u 64. minutu na asistenciju Onjedike. Sjajni fudbaler neće biti na raspolaganju svojoj ekipi u Beogradu zbog parnih kartona, te će Danci biti znatno oslabljeni u tom duelu. Midtjiland je prvi na tabeli u