Sosijedad prerano počeo da slavi, Munian šokirao San Sebastijan u derbiju Baskije!

Sportske.net 31.10.2021  |  Sportske.net

Fudbaleri Real Sosijedada i Atletik Bilbaa remizirali su rezultatom 1:1 (0:0) u derbiju Baskije u 12. kolu La Lige.

Strelac vodećeg gola za Real Sosijedad bio je Aleksander Isak koji je pogodio u 58. minutu iz penala, ali je tragičar utakmice bivši as ove ekipe, persona non grata u San Sebastijanu - Injigo Martinez. On je najpre u 56. minutu oborio Mikela Merina i napravio jedanaesterac, a potom je u finišu zaradio i drugi žuti karton i ostavio svoju ekipu sa igračem manje. Srećom po njega, Iker Muniain je u nadoknadi vremena postigao pogodak za 1:1 i veliko slavlje gostujuće