Vezista Čuke hteo da "polomi" stativu protiv Partizana: "Video sam loptu u golu"

Telegraf 01.11.2021  |  Telegraf.rs

Da je kojim slučajem Kovač pogodio gol Popovića, uneo bi neizvesnost u nastavak meča u Humskoj

Nije Čukarički u nedelju veče imao sreće da otkine bod(ove) Partizanu u Humskoj (2:0), nisu uspeli čak ni da postignu gol - što je svakako pravo čudo s obzirom na sijaset prilika koje su imali! Nekoliko u prvom poluvremenu, pri rezultatu 0:0, a zatim i u nastavku preko Stefana Kovača, posle čijeg udarca glavom su mnogi pomislili da se Brđani vraćaju u meč i smanjuju rezultat na 2:1. - Imao sam odličnu šansu posle centaršuta Čolovića, možda sam i malo slabije