Ludilo u ligi šampiona: U jednoj grupi je nestvarna situacija! Brih "briljirao" u svom stilu i umalo upropastio Čelsi!

Kurir 02.11.2021

U uzbudljivim mečevima Lige šampiona Čelsi je pobedio Malme na gostovanju rezultatom 1:0, dok je Volfsburg kao domaćin bio bolji od Salcburga 2:1.

Možda rezultat ne otkriva da jeste, ali i te kako zanimljivo je bilo u Malmeu gde je Čelsi imao ozbiljan problem da dođe do pogotka, iako su se ređali udarci prema golu rivala. Johan Dalin je odlično čuvao gol svoje ekipe, u prvom poluvremenu se suočio sa sedam udaraca u okvir gola, od ukupno 15 šuteva Čelsija, ali nijedan nije prošao pored čuvara mreže. Međutim, pogodak je ipak pao u nastavku. Samo minut nakon što je sudija Feliks Brih ušao u centar pažnje zbog