Jokićevih 23 poena nedovoljno za pobedu Denvera; Bogdan odličan u trijumfu Atlante (VIDEO)

RTV 02.11.2021  |  RTS; Tanjug

DENVER - Srpski košarkaš Nikola Jokić postigao je 23 poena i imao po sedam asistencija i skokova u porazu Denvera od Memfisa od 106:97 u NBA ligi.

Denver definitivno nije bio u najboljem izdanju na gostovanju kod Memfisa u "Fed Eks forumu". Izabranici Majka Malouna su nakon trijumfa nad Dalasom i Minesotom, upisali svoj treći poraz u sedam odigranih mečeva ove sezone. Memfis je u prvoj četvrtini dokazao gostima da može da ih ugrozi, pošto su Grizliji dolazili do lakih poena. Domaćin je nakon prve četvrtine vodio pet poena, da bi Denver do poluvremena smanjio prednost na tri. Nagetsi su se mučili u trećoj