Crvena ZVEZDA ŽESTOKO OŠTEĆENA PROTIV EMPOLIJA U LIGI ŠAMPIONA: Neverovatno je kakav su penal sudije poklonile Italijanima VIDEO

Kurir 03.11.2021
Crvena ZVEZDA ŽESTOKO OŠTEĆENA PROTIV EMPOLIJA U LIGI ŠAMPIONA: Neverovatno je kakav su penal sudije poklonile Italijanima…

Omladinci Crvene zvezde remizirali su u Beogradu protiv Empolija rezultatom 1:1 u prvom meču druge runde Lige šampiona.

Crveno-beli su poveli golom Stojanovića u 42. minutu, dok je remi najpoznatijoj italijanskoj školi fudbala doneo Inoćenti u 56. minutu iz poklonjenog penala. 00:33 ZVEZDA ŽESTOKO OŠTEĆENA PROTIV EMPOLIJA U LIGI ŠAMPIONA: Neverovatno je kakav su penal sudije poklonile Italijanima VIDEO Revanš meč je na programu 24. novembra. Kurir sport Pratite Kurir sport na Viberu Kurir