Sobošlaj sa bele tačke oteo pobedu "svecima", Siti lako sa Brižom

RTS 03.11.2021

Dva gola Đinija Vajnalduma nisu bila dovoljna za trijumf Pari Sen-Žermena u Lajpcigu, Sobošlaj sa bele tačke doneo "bikovima" bod - 2:2 (1:2). Mančester siti bez većih problema savladao Briž na "Etihadu" 4:1 (1:1). "Građani" prvi, "sveci" drugi na tabeli Grupe A Lige šampiona.

Malo je nedostajalo da PSŽ odnese sva tri boda iz Lajpciga, ali je Mađar Sobolšaj u psolednjim trenucima utakmice bio precizan sa bele tačke, čime su "bikovi" došli do boda - 2:2. Odličan meč viđen je u Nemačkoj. Domaći su poveli, gosti preokrenuli, da bi drama dostiglas vrhunac u psolednjim trenucima, a sve se završilo srećno za domaće igrače i navijače. Lajpcig je poveo već u 8. minutu golom Nkunkua, a samo četiri minuta kasnije Andre Silva propustio je priliku