Partizan na korak od evropskog proleća! Flora i Anortozis kao da su igrali za crno-bele, evo kakvo čudo je potrebno da se desi, pa da Stanojevićeva ekipa ne prođe dalje!

Sportal blic 04.11.2021  |  I. Dj.
Partizan na korak od evropskog proleća! Flora i Anortozis kao da su igrali za crno-bele, evo kakvo čudo je potrebno da se…

Fudbaleri gotovo da su obezbedili evropsko proleće i pre nego što je počela za njih veoma važna utakmica u Belgiji protiv Genta.

Naime, zbog razlike u vremenskoj zoni, Flora i Anortozis, preostale dve ekipe u grupi u kojoj igraju crno-beli, igrali su svoj meč u ranijem terminu u Talinu, a rezultat je bio takav, kao da ga je izabrao Aleksandar Stanojević lično - bez pobednika 2:2! Gosti su vodili na poluvremenu golovima Kristofija u 29. i Popovića u 33. minutu, ali je u nastavku Flora preko Sapinena u 55. i Zenjova u 58. minutu izjednačila i rezultat se do kraja nije menjao. Šta to konkretno