Zvezda rasturila Panatinaikos! Istorijska pobeda u Evroligi, crveno-beli razbili Grke sa čak 33 razlike

Sportal blic 04.11.2021  |  Vl.K.

Košarkaši Crvene zvezde ostvarili su ubeljivu pobedu nad Panatinaikosom u 8. kolu Evrolige, rezultatom 81:48! Ekipa Dejana Radonjića prikazala je fenomenalnu igru u ovom susretu, definitivno najbolju u sezoni i praktično od samog starta stavila do znanja gostima da nemaju čemu večeras da se nadaju.

Tokom najvećeg dela utakmice na terenu je postojao samo jedan tim i već do kraja treće deonice isčezla je svaka dilema oko pitanja pobednika, a prednost crveno-belih rasla je iz minuta u minut. Ekipa Dejana Radonjića je tako na sjajan način prekinula seriju od četiri uzastopna poraza u elitnom takmičenju i ostvarila treći trijumf u sezoni, koji je ujedno i najubedljiviji od kada se Zvezda takmiči u Evroligi. Sam start utakmice u Pioniru pripao je gostima koji su