Partizan na korak od proleća u Evropi: Idealan rezultat u Estoniji za crno bele!

Hot sport 04.11.2021  |  Vasilije Kićanović

Fudbaleri Flore i Anortozisa odigrali su još jedan nerešen meč u okviru Lige konferencija Nakon remija u prošlom duelu, ponovo nije bilo pobednika u meču odigranom u Estoniji.

Utakmica koja je bila vrlo važna za Partizan završila se na najbolji mogući način, a rezultat na kraju meča bio je 2-2. Ekipa Anortozisa je do vođstva došla u 29. minutu kada je Demetris Hristofi zatresao mrežu domaćina, a četiri minuta kasnije je prednost Kiprana duplirao Slovenac Denis Popović i delovalo je kao da će Kiprani doći do vrlo važna tri boda. Ipak, u drugom poluvremenu Flora uzvraća istom merom. Rauno Sapinen je u 55. minutu smanjio na 2:1, a rezultat