Borac doživeo novi poraz: Čačani vodili u Podgorici, ali su parket napustili pognute glave

Večernje novosti 05.11.2021  |  Č. Vuković

FOTO: SC Derby/ABA liga Dobro prvo poluvreme odigrali su Čačani i posle 20 minuta igre imali su prednost od sedam razlike - 39:46, a taj deo meča obeležio je koš Lautara Lopeza.

Argentinac koji nastupa za Borac poentirao je sa svoje polovine na isteku prvog poluvremena. Ipak, ni to nije bilo dovoljno gostima da se sa dva boda vrate kući. Studentski centar je odigrali fantastično drugo poluvreme. Sveo je rivala na svega 28 poena. Napad je funkcionisao dobro jer su izabranici Andreja Žakelja brojali do 49 u drugom delu susreta. Ovo je timu iz Crne Gore bio treći trijumf u poslednja četiri meča u ABA ligi i debitant u najvišem rangu