Dva pogotka pavkova, jedan iz ofsajda: Dragović doneo preokret aktuelnom šampionu! (video)

Hot sport 07.11.2021  |  HotSport

Uzbudljiv duel na stadionu ‘Karađorđe’! U Novom Sadu je u toku derbi 16. kola Superlige Srbije.

Vojvodina je na svom stadionu dočekala Crvenu zvezdu, a gosti iz Beograda vode sa 1:2. Izabranci Slavoljuba Đorđevića su do prednosti stigli u prvom poluvremenu. Autogol je postigao iskusni defanzivac, Miloš Dragović. Domaći su na pauzu otišli sa pogotkom prednosti. Milan Pavkov je zaslužan za veliko slavlje gostujućih navijača u 49. minutu. Napadač je savladao golmana Simića, nakon centaršuta Aleksandra Kataija. Ipak, nakon rekacije iz VAR sobe, pogodak je