Arsenal dao tri, računa se samo jedan, Lester se provukao, Kontea čeka paklen posao!

Sportske.net 07.11.2021  |  Sportske.net

Arsenal je pobedio Votford rezultatom 1:0, Konte je na debiju sa Totenhemom u Premijer ligi odigrao bez golova na "Gudisonu", dok su Lids i Lester remizirali rezultatom 1:1.

Arsenal je krenuo ofanzivno od samog početka, a već u sedmom minutu pogodak je postigao Saka, ali je on poništen zbog ofsajda. Novu veliku priliku da povede Arsenal je imao u 36. minutu, ali je Obamejanog penal pročitao Ben Foster i sprečio ga da postigne pogodak. Arsenal je otpor gostiju uspeo da slomi posle nove sumnjive situacije, Majtlend-Najls je presekao loptu, usput oborio igrača Votforda, u nastavku akcije pogodio je Smit Rou, ali sudija nije svirao faul za