Nova Mihina pobeda, Arnautović srušio Sampdoriju, goleada u Udinama pripala "zebretama"!

Sportske.net 07.11.2021  |  Sportske.net

Bolonja se posle dva poraza od Milana i Napolija vratila na pobednički kolosek i ostvarila pobedu nad Sampdorijom u Đenovi sa 2:1.

Gosti su stigli do vođstva u 47. minutu golom Matijasa Svanberga, ali je Morten Torsbi u 77. doneo izjednačenje ekipi Roberta D'Averse. Pobedu je Siniši Mihajloviću doneo Marko Arnautović svojim petim golom u sezoni u 80. minutu susreta. Udineze je slavio na domaćem terenu protiv Sasuola sa 3:2. Domaćin je poveo u osmom minutu golom Đerara Delofeua, ali je Sasuolo poravnao rezultat sedam minuta kasnije zahvaljujući Domeniku Berardiju. U 28. "neroverdi" su okrenuli