Budućnost opet pala u Beogradu: Podgoričanima ne prija gostovanje u prestonici Srbije

Večernje novosti 07.11.2021  |  Č. V.

FOTO: ABA liga/Dragana Stjepanović/ Podrgoričanima očigledno ne prija da igraju u glavonom gradu Srbije, pošto su jedini neuspeh pre ovog doživeli od Crvene zvezde u drugom kolu.

Videćemo kako će ovo uticati na tim Aleksandra DŽikića, pošto konkurenti u borbu za prvu poziciju Partizan i Crvena zvezda imaju jedan, odnosno dva trijumfa više. Što se utakmice u dvorani "Mega Fektori" tiče, Mega je odigrala fantastično prvo poluvreme, posebno u napadu. Izabranici Vlade Jovanovića su posle 20 minuta košarke imali ubedljivu prednost od 17 razlike - 55:38. Očekivala se reakcija Budućnosti i ona se desila, ali to nije bilo dovoljno za preokret.