Partizan doživeo prvi poraz u sezoni: Četa Željka Obradovića zaribala u Andori, užasna treća četvrtina skupo koštala crno-bele

Kurir 10.11.2021
Partizan doživeo prvi poraz u sezoni: Četa Željka Obradovića zaribala u Andori, užasna treća četvrtina skupo koštala…

Košarkaši Partizana doživeli su prvi poraz u sezoni pošto su u utakmici 4. kola grupe A Evrokupa izgubili na gostujućem terenu od Andore rezultatom 61:60 (16:12, 8:20, 24:8, 13:20).

Obe ekipe sada imaju učinak 3-1. Panter je bio najefikasniji u timu Partizana sa 13 poena, Ledej je postigao 11 poena, Avramović osam. U domaćem timu Arteaga je sa 15 poena bio najefikasniji. 11 je postigao bivši igrač Partizana Kodi Miler-Mekintajer. Posle izjednačenog početka utakmice, Andora je vezala nekoliko poena i povela sa 16:10. Tada je Partizan krenuo u veliki nalet, napravio seriju 14:0 i potpuno preokrenuo tok meča u drugoj četvrtini. Crno-beli su za 20