Poluvreme u Beogradu: Srbija povela u poslednjem napadu, Vanja Milinković Savić izvanredan, Piksi nije pogrešio kada ga je pozvao! (foto)

Hot sport 11.11.2021  |  Ivan Dobrić
Poluvreme u Beogradu: Srbija povela u poslednjem napadu, Vanja Milinković Savić izvanredan, Piksi nije pogrešio kada ga je…
Igramo u kombinovanom sastavu. Fudbalska reprezentacija Srbije, trenutno igra prijateljsku utakmicu protiv Katara u Beogradu, koja je i generalna proba pred odlučujući meč sa Portugalom. Rezultat na poluvremenu je 1:0, a pogodak za vođstvo postigao je Saša Lukiću poslednjem napadu prvog poluvremena. Videli smo nekoliko prilika na obe strane, a zapaženo izdanje za sada ima i golman naše selekcije Vanja Milinković Savić. FOTO: STARSPORT SASTAVI: SRBIJA (3-4-2-1): V.