Роналдо добио озбиљне батине, а Србија сјајну вест за недељу! Ирска ни са играчем више није могла до победе против Португала - Све се решава у Лисабону!
Спортал блиц 11.11.2021 | Стефан Којић

Фудбалери Португала нису успели да забележе победу пред одлучујући меч групе А квалификација за Светско првенство пошто су у Даблину одиграли нерешено без голова против Ирске (0:0).
Србији ће и даље требати победа у Лисабону, али ће до ње можда „лакше“ доћи, судећи да је један од најважнијих фудбалера Португала искусни Пепе добио црвени картон на вечерашњем мечу. Такође, не треба занемарити и чињеницу да је екипа Фернанда Сантоша добила озбиљне батине од Ираца, па ће и те како бити уморни пред меч у недељу. Ирци су вечерас показали да су сјајна, такмичарска екипа, али нису успели ни са играчем више да „сруше“ Португал, а тако ни да