Merna jedinica za samopouzdanje - Piksi, detalj koji je nagovestio čudo u Lisabonu!

Sportske.net 15.11.2021  |  Sportske.net

Učinili su to "orlovi" bez poraza u kvalifikacijama i pobedom nad Portugalom u Lisabonu od 2:1 nakon preokreta.

Posle primljenog gola na početku meča nije delovalo dobro, Dušan Tadić je vratio nadu u uspeh pogotkom u 33. minutu, ali detalj s početka drugog poluvremena možda i najbolje oslikava karakter selektora Dragana Stojkovića čiji je barem deo očigledno preneo i na ekipu. Lopta je izašla u aut, Srbija nije imala povoljan rezultat, pa su gledaoci očekivali da je Piksi odmah vrati u teren svojim igračima, međutim on je odlučio da se malo poigra sa njom. Pimplovao je loptu