‘Hobotnica’ Borjan: Neverovatnom odbranom u 93. minutu doneo pobedu svojoj reprezentaciji! (video)

Hot sport 17.11.2021  |  Vukašin Cvetković

Heroj svoje nacije! Kanada je uspela da savlada reprezentaciju Meksika i tako zauzme prvo mesto u kvalifikacionoj grupi za Svetsko prvenstvo koje se igra naredne godine u Kataru.

Heroj pobede bio je Zvezdin golman i kapiten – Milan Borjan. Povela je Kanada u završnici prvog poluvremena, a strelac je bio napadač Bešiktaša – Kajl Larin. Isti igrač je početkom drugog poluvremena matirao golmana gostiju, pa se činilo da će Kanada lako do pobede. Mexico pulls one back and nearly gets a second! Milan Borjan comes up HUGE on the goal line (via @CBSSportsGolazo) pic.twitter.com/bTtDSe3a9b — Planet Fútbol (@si_soccer) November 17, 2021 Situaciju je