Desetkovana Zvezda pala u Madridu: Crveno-beli izdržali poluvreme, Real nastavio seriju pobeda

Večernje novosti 18.11.2021  |  Č. V.

AdmiralBet ABA League / Dragana Stjepanović Pokazali su desetkovani crveno-beli zube "kralju" u njegovoj kući i skupo prodali kožu posebno u prvih 20 minuta.

Nedostajali su Zvezdi Nejt Volters, Nikola Kalinić i Luka Mitrović, uz već od početka sezone odsutnog Erona Vajta. Šampion Srbije i ABA lige se sa mini turneje iz Španije vraća sa dva poraza, od Baskonije i Reala. Što se meča u Madridu tiče Zvezda je odigrala dobro prvo poluvreme koje je završeno rezultatom 32:32. Ipak, kvalitet Reala je u drugom delu došao do izražaja. Bilo je jasno i da gosti neće moći da izdrže u istom ritmu, prvenstveno zbog skraćene rotacije.